شرکت طراحی و مشاوره نرم افزار آلمووب


.در طول 20 و خورده ای سال در حوزه های مختلفی مشغول کسب و کارهای متفاوتی بوده و هستیم.بازار تهران که کسب و کار سنتی و 100 ساله خانوادگی بوده و هست ولی در طول این سالیان رشته های متنوع را به صورت موازی آزموده و در برخی هم چنان حضور داریم

از سال 1390 به صورت کاملا حرفه و قوی وارد عرصه برنامه نویسی و تجارت الکترونیک شده ایم در ابتدا با نوشتن یک وبسایت تجاری در پلتفرم B2B به صورت جدی وارد فضای کسب و کار اینترنتی شدیم.

این وبسایت یکی از موفق ترین وبسایت های تجاری در پلتفرم بیزینس تو بیزینس در ایران بود، تا سال 1394 که جهت گسترش این حرفه در دیگر مسیرهای کسب و کار اینترنتی و خصوصا طراحی و مشاوره در راه اندازی تجارت های الکترونیکی با پشتوانه سالیان متمادی تجارت و حضور در بازار IT سهام خویش را واگذار کرده و راه سخت و تخصصی جدیدی را آغاز نمودیم.

تجارب گسترده ما باعث شد تا بتوانیم در حوزه طراحی و مشاوره های تخصصی راه انداری کسب و کارهای فضای مجازی و آنلاین از جمله فروشگاه های اینترنتی و اتوماسیون های صنعتی اداری همچنین طراحی وبسایت های شخصی و شرکتی ، اپلیکیشن های Android و IOS در کنار سایت های تعاملی اشتراک پذیر ، کمپین های تبلیغاتی و طراحی سایت های خاص با کاربری های تجاری و صنعتی گام مهمی در مسیر موفقیت های تجاری مشتریان خود و کسب تجربیات بیشتر برای گروه مهندسی آلمووب برداریم.

تخصص های نرم افزاری در حوزه وب و اپلیکیشن ها


کار در حوزه IT و تجارت الکترونیک را بسیار جدی و قوی آغاز کردیم و موفق بوده ایم ، ما در بسیاری از صنوف حضور داشته و کمک حال فعالان اقتصادی بوده ایم.

حوزه سایت های تجاری ، وب اپلیکیشن ها و نرم افزارهای کاربردی برای بسیاری از فعالین در این شاخه با آزمون و خطا و آرام آغاز میشود اما آلمووب به صورت تخصصی و کاملا کاربردی و با برنامه ریزی دقیق وارد این حوزه تخصصی شده است و البته برنامه های گسترده ای دارد .

دامنه فعالیت :
وب سایتهای فروشگاهی ، سایت های شرکتی و شخصی ، مانیتورینگ و اتوماسیون اداری دولتی همچنین اپلیکیشن های IOS و Android

تجارت و کسب و کار های گذشته و اکنون ما


ما دارای عقبه 100 ساله خانوادگی در بازار سنتی تهران ، تولید ، واردات و صادرات هستیم و این تجربیات بسیار به ما و مشتریان ما کمک کرده است .

این شرکت 14 سال مشغول به تولید و تجارت بوده است و حدود 8 سال است که در حوزه IT و نرم افزار های تحت وب و اپلیکیشن های Android و IOS مشغول به فعالیت می باشد.همچنین سال ها جزو بنیانگداران و صاحب سهام یک مجوعه بسیار موفق در حوزه وبسایت های تجاری بوده ایم.

تجارب تجاری صنعتی :
وبسایت تجاری در پلتفرم B2B، واردات اقلام بهداشتی و شیمیایی و قطعات خودرو،معدن و کارخانه سنگ ساختمانی ،تولید پوشاک، صادرات مواد شیمیایی و غذایی و ...

توانمندی های ما را بررسی نمایید

تجارب ما در طراحی و مهندسی نرم افزارهای تحت وب و ویندوزی می تواند شما را در رسیدن به یک نتیجه دلخواه یاری نماید و هدف را در دسترستان قرار دهد .