سایت متفکر و یا هوشمند در حوزه تعامل با کاربر


طراحی وبسایت در گذشته مثل امروز دارای پیچیدگی های فنی و در زمینه های متعدد تخصصی نبود.کارفرما با توجه به آنکه : تولید کننده ، توزیع کننده ، وارد کننده ، صادر کننده و یا در بخش خدمات مشغول به فعالیت بود شما را برای یک طراحی و کدنویسی به سمتی رهمنون می کرد.کلیشه های حدودا مشخص طراحی وبسایت ، اپلیکیشن های مبایل و یا نرم افزارهای تحت ویندوز نیز شما را در مسیر درستی هدایت میکرد و در نهایت شما و کارفرما هر دو به نتیجه مطلوب خود نایل میشدید.

اما امروزه جدای از حساسیت های طراحی نرم افزار در حوزه UI و UX حوزه جدیدی به نام وبسایت و یا نرم افزار هوشمند خود را به بازار طراحان نرم افزار و اپلیکیشن های کاربردی تحمیل کرده است که بسیار مورد توجه کاربران و به تبع آن کارفرمایان قرار گرفته است.

“وقت آن است که از قالب های رفتاری خود در طراحی وبسایت و نرم افزار جدا شویم و در طراحی و کدنویسی جسورانه رفتار کنیم”

آلمووب وبسایت ، اپلیکیشن و یا نرم افزاری هوشمند و تعامل پذیر برای شما طراحی خواهد کرد.!

من معتقدم طراحی هوشمند بر چهار ریشه اصلی استوار است :

  • هوشمندی در ظاهر که ریشه در UI و UX نیز دارد

  • هوشمندی در استفاده از تکنولوژی های پیشرفته برنامه نویسی

  • هوشمندی در الگوریتم های کاربردی و تعامل پذیر با کاربر

  • ایجاد تناسب در هوشمندی وب سایت ، اپلیکیشن مبایل و یا نرم افزار با نوع نرم افزار

تعامل با کاربر و دوستی او با یک وبسایت نهایت خواست یک کارفرما از ما جهت طراحی وبسایت ، اپلیکیشن مبایل و یا هر نوع نرم افزار مورد نیاز می باشد.

تعامل همان تعادل و تناسب مابین نیاز کاربر و براورده شدن خواست او در آن وبسایت یا کلا نرم افزار می باشد که می تواند منجر به دیده شدن کالا یا خدماتی شود که کارفرمای ما جهت فروش و یا نمایش آن به کاربران ،این وبسایت و یا نرم افزار را به ما سفارش داده است و بالطبع علاقه مند است ما به هر نحوی نیاز او را بر طرف نماییم.هوشمندی در استفاده از تکنولوژی های برنامه نویسی و نوع زبان انتخابی برای هر قسمت از وبسایت یا اپلیکیشن طراحی شده می تواند در این مسیر کمک بسزایی داشته باشد

اما استفاده از الگوریتم های مهندسی شده برای مقاصد سفارشی سخت ترین و فنی ترین قسمت طراحی هوشمند برای خلق یک وبسایت و یا اپلیکیشن مبایل و هر نوع نرم افزاری تحت وب و یا ویندوز می باشد.خطای رایج در برنامه نویسی استفاده مکرر از یک نوع الگوریتم در نرم افزار و یا وبسایت هایی است که برای کاربرد های مختلف و متفاوت طراحی شده اند.نوع Product و یا به صورت کلی Business که ماه عسل استفاده از نرم افزار شما می باشد در انتخاب و طراحی الگوریتم آن باید کاملا مورد توجه قرار بگیرد.

لطفا !!! قبل از آنکه به صورت فیزیکی مشغول به کدنویسی و عملیات طراحی یک وبسایت ، اپلیکیشن و یا هر نوع نرم افزار کاربردی شوید در بهترین زمان از لحاظ روحی و فکری به بررسی الگوریتم و نقشه راه برای سفارش گرفته شده و یا نرم افزاری که برای یک تجارت الکترونیک مد نظرتان قرار است نوشته شود بپردازید.تغییر مسیر و یا تصحیح خطا در قسمتی از پروژه گاهی دیگر امکان پذیر نخواهد بود و یا باعث ضرر و زیان های هنگفتی برای شما و یا کارفرمای شما خواهد شد.هر نسخه ای را برای هر بیماری نمیتوان استفاده کرد.

تا جایی که میتوانید بر خلاف جهت آب شنا کنید و بدعت گذار باشید.

Alimovahedi علی موحدی

علی موحدی

Ali Movahedi


بیاییم کارهای تخصصی را به واقع تخصصی انجام دهیم.شرط ماندگاری در هر بازاری ارایه کاری حرفه ای و متفاوت است من کمی جسورانه تر می گویم !!! بیایید پیرو همدیگر نباشیم ....

با ما در ارتباط باشید ...

Exercitation cupim ex, short ribs cow in ullamco corned beef veniam kevin. Eu frankfurter ham hock ball tip reprehenderit adipisicing ipsum